You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Київ
Ua
Вітаємо Вас на сайті Друкарні «50 Копійок» (щоб перейти до розділів сайту – прокрутіть коліщатко мишки вниз)

Виготовлення та друк на металевих і пластикових вивісках

 • Максимальний розмір 3*2 м.
 • Кольоровий планшетний друк на УФ принтері.
 • Друк від 1шт.
 • Максимальний розмір 3*2 м.
 • Кольоровий планшетний друк на УФ принтері.
 • Друк від 1шт.
 • Друк на табличках з пластику

  Поліграфія — це не тільки друк на паперових носіях. Крім стандартних методів, друкарня «50 копійок» здійснює також друк на різних поверхнях — наприклад, текстилі (створення сувенірної продукції) або виготовлення табличок з металу чи пластику в Києві.

  Друк на пластикових табличках та вивісках використовується для різних цілей. Друкарня "50 копійок" виконує друк на адресних табличках з вказівкою вулиці та номери будинку, інформаційних табличках, такі як табличка "У дворі злий пес", службових таблички "Пожежний гідрант", таблички "Обережно струм", таблички "Не паркуватись" та будь-які інші. Друк вивісок для магазинів особливо популярний тип друку, адже надрукувати вивіску на кафе чи магазин є оптимальним рішенням, так як пластикові вивіски на магазин обійдуться дешево, а друк на сучасному обладнанні Друкарні "50 копійок" забезпечить яскравість та довговічність, які будуть експлуатуватися довгі роки. Паперовий носій не підійде для такого виду друку, оскільки папір і картон — навіть найнадійніший, щільніший і якісніший — у зовнішньому середовищі зношується за кілька місяців. Під впливом різних погодних умов кольори втрачають свою яскравість і привабливість, а сам матеріал приходить в непридатність. Але адресні таблички повинні зберігати свій первісний вигляд набагато довше. Тому найкращий варіант — зробити таблички на будинку з пластику. Тоді вам багато років не доведеться замислюватися про зміну таблички.

  Якщо вас не влаштовують стандартні адресні таблички, ви можете замовити виготовлення табличок на будинку в стилі, який відповідає дизайну вашого будинку. Дизайнери друкарні «50 копійок» спеціалізуються на створенні поліграфічної продукції і зможуть розробити макет, що дійсно задовольняє вашому смаку. Табличка з номером будинку допоможе створити весь екстер'єр приватного будинку в єдиній композиції. Після друку табличка не втратить своїх властивостей і виглядатиме також яскраво і ефектно, як на екрані монітора.

  Замовте друк на табличках друкарні «50 копійок» в містах Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Миколаїв, друкарня Полтава, Кривий Ріг, Вишневе, Запоріжжя.

  Зараз на сайті 2772 людей з 111 міст
  Связаться
  Связаться
  Messenger Viber Telephone Support
  Close