You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Київ
Ua
Вітаємо Вас на сайті Друкарні «50 Копійок» (щоб перейти до розділів сайту – прокрутіть коліщатко мишки вниз)

Друк на пакетах

Наявність різних за типом друкарських машин для друку на поліетилені, дозволяють нам сформувати ціни на друк пакетів максимально низькими при малих і великих тиражах, без втрати якості.

Друк на пакетах

Друк на замовлення на поліетиленових пакетах

Наш сервіс друку на поліетиленових пакетах дозволяє вам створювати індивідуальний дизайн для вашої упаковки. Поліетиленові пакети підходять для різних потреб, і ми гарантуємо високу якість друку та тривалість використання. Ваш бренд буде привертати увагу завдяки чіткому та яскравому зображенню на кожному пакеті.

Друк на замовлення на екологічних крафтових пакетах

Екологічні крафтові пакети - це вибір для тих, хто цінує природу та естетику. Ми пропонуємо вам можливість розробити дизайн, який відповідає вашим цінностям, а друк високої якості робить кожен пакет виразним та ефективним засобом реклами.

Друк на екологічних сумках з льону

Льняні сумки - стильний та екологічний вибір для вашого бренду. Наші сумки з льону можуть стати відмінним рекламним матеріалом, вигідно підкреслюючи ваше середовище, свідоме ставлення та забезпечуючи високий ступінь зносостійкості.

Друк на замовлення фірмових ламінованих подарункових пакетах

Наши фірмові ламіновані подарункові пакети вражають елегантністю та вишуканістю. Ви можете створити індивідуальний дизайн, який відображає ваш бренд. Ламінація забезпечує додатковий захист та робить кожен пакет вишуканим елементом вашого бренду.

Ламіновані подарункові пакети Ви можете обрати з наступних типів:

1. Горизонтальные ламинированные подарочные пакеты.

2. Вертикальные ламинированные подарочные пакеты.

3. Подарочные пакеты с ламинированным друком от 5 штук.

Оберіть свій тип пакета та дозвольте нам забезпечити найвищу якість друку та дизайну для підсилення Ваших брендових можливостей.

Навіщо замовляти друк на пакетах?

Брендована продукція — обов'язковий атрибут будь-якого бізнесу. Якщо ви хочете, щоб клієнти любили вашу компанію, часто користувалися вашими послугами, поверталися і приносили нових клієнтів, варто позбавити їх зручності. Якщо клієнти залишають вас з покупками — обов'язково запропонуйте їм відповідні поліетиленові пакети з логотипом. З таких дрібниць складається турбота, яку дуже і дуже цінують відвідувачі.

Виготовлення пакетів з логотипом необхідне будь-якому виду бізнесу. В першу чергу, звісно, продуктовим магазинам, магазинам господарських товарів та супермаркетам. Тут покупці виходять з горою покупок, і найкраще таким магазинам мати кілька розмірів пакетів на вибір: для важких і об'ємних покупок — пакети великого розміру, для менших підійде повноцінний друк на пакетах майка.

Магазинам одягу та взуття також варто замовити пакети з логотипом як мінімум двох розмірів. Важких товарів в таких магазинах, як правило, не буває, але для покупок різного обсягу підійдуть різні пакети. Щоб обрати підходящі розміри, проаналізуйте продукцію вашого магазину і виберіть оптимальні пакети на найбільший товар та товари середнього розміру. Якщо у вас є, крім іншого, аксесуари та інші дрібниці — зробіть для них пакет ще меншого розміру.

Друк на пакетах в Києві — це не лише турбота про покупців, але і ненав'язлива реклама для вас. Пам'ятайте, що з вашим пакетом клієнти будуть не тільки виходити безпосередньо з магазину, де ви їм цей пакет вручили, але і користуватися ним до тих пір, поки пакет не втратить свій зовнішній вигляд — тому в ваших інтересах виготовити міцні, красиві і зручні пакети. Тоді ви і самі будете часто зустрічати на вулицях міста свою рекламу.
Навіть якщо у вас не магазин, друк на пакетах буде вам корисним, щоб роздавати сувенірну продукцію — наприклад, на виставках, робити подарунки діловим партнерам чи невеликі презенти вашим клієнтам. А також можна замовити квартальні календарі в Києві.

Пакет з логотипом замовити в типографії «50 копійок» простіше простого — зателефонуйте нам за телефоном. Особистий менеджер допоможе вам оформити замовлення і підготувати макет. А готовий продукт ви отримаєте з доставкою в містах Київ, друк на пакетах Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Миколаїв, поліграфія Полтава, Кривий Ріг, Вишневе, Запоріжжя або по всій Україні.

Ми з Вами
Ми любимо наших Клієнтів!
Наші Клієнти — зірки!
Розцілуємо кожного!
Завжди раді Клієнтам!
Зараз на сайті 2354 людей з 94 міст
Messenger
Telegram
print@50kopeek.love
Связаться
Связаться
Messenger Viber Telephone Support
Close