You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Київ
Ua
Вітаємо Вас на сайті Друкарні «50 Копійок» (щоб перейти до розділів сайту – прокрутіть коліщатко мишки вниз)

Додрукарське обладнання

 Додаткова інформація
 • вивід фотоплівок форматом А2;
 • копіювання друкованих форм;
 • виготовлення друкованих форм СТР.
Фотоскладальний апарат «Primesetter 74»

Останнє покоління фотоскладальних автоматів компанії Heidelberg, яке прийшло на зміну серіям Herkules і Signasetter. Принципово нова конструкція механізму, що забезпечує рух плівки на повітряній подушці, фіксацію плівки вакуумом, і при цьому не містить ролей на вході і виході, гарантує високу точність суміщення фотоформ і повну відсутність подряпин, продавлювання та інших механічних дефектів фотоформ. Оптична система ФНА Heidelberg Primesetter має функцію фокусування променя лазера на поверхню плівки індивідуально для кожної роздільної здатності окремо. Спільно з автоматичною установкою оптимального розміру плями лазера це гарантує високу якість фотоформ з жорсткою растровою точкою незалежно від режиму експонування.

Система цифрового виводу форм «СТР Suprasetter 105»

Suprasetter – новітня лінія термальних CtP-пристроїв Heidelberg. Спеціально для термальних CtP Heidelberg Suprasetter розроблена нова оптична лазерна головка. Її особливістю є використання великої кількості малопотужних (120 мВт) термальних лазерів, які мають на порядок вищий ресурс в порівнянні з більш потужними лазерами. Але навіть при виході частини лазерів з ладу процес експонування буде можливий.

Копіювальна рама «Bacher 3086»

Копіювальні рами «Bacher 3086» забезпечують необмежені можливості при копіюванні на формні пластини, кольоропробні матеріали, діазо-плівки та інші матеріали, чутливі до УФ-випромінювання.

Проявочна машина «Interplatter»

Автоматизований пристрій для нормалізованої хімічної обробки світлочутливих матеріалів після їх експонування. Відрізняється високою якістю обробки пластин з будь-якими вимогами.

Друкарське обладнання

Додаткова інформація

Листовий офсетний друк

 • кольоровий офсетний друк форматом до А1 (70×100 см);
 • друк з лакуванням друкованим (масляним) або офсетним (воднодисперсійним) лаком;
 • друк з «п’ятої фарбою» — золото або срібло;
 • друк понтонними (сумішевими) фарбами;
 • друк на самоклейках, металізованому, етикетковому, крейдованому папері та картоні до 450 гр/м.

Рулонний офсетний друк

Друк газет та журналів формату А2, А3, А4, А5 , 4+4.

Цифровий лазерний друк

Друк до формату SRA3 на папері до 300 гр / м.

HEIDELBERG SM102-4 L+P

4-х кольорова офсетна друкарська машина «HEIDELBERG SM102-4 L+ P» (формат друку А1-B1), оснащена для лакування секцією і пристроєм перевороту листа. Листові офсетні друкарські машини Heidelberg Speedmaster - краще, що є на ринку офсетного листового друку. Друкарська машина Speedmaster SM 102 забезпечує високорентабельне виробництво, скорочення періоду підготовки і швидку зміну тиража. Друк листа з двох сторін за один цикл при швидкості друку до 13 000 відбитків на годину - такий реальний потенціал Speedmaster SM 102.

KBA Rapida 105

4-х кольорова офсетна друкарська машина «KBA Rapida 105» (формат друку А1-B1). Сучасна, повністю автоматизована машина відповідає всім сигментів якості. Новітні технології дають можливість друкувати замовлення будь-якої складності і на матеріалах будь-якої якості. А швидкісний потенціал в 15000 відбитків за годину робить «KBA Rapida 105» лідером за продуктивністю і якістю.

WEBKING

4-х кольорова (4+4) офсетна рулонна друкарська машина «WEBKING». Дозволяє випускати готові газети і журнали формату А2, А3, А4, А5. Оснащена автоматизованою системою управління приводкою. Друкує (4+4) замовлення на швидкості 25000 вб/год і при цьому видає найкращу якість продукції.

Післядрукарське обладнання

Додаткова інформація
 • одностороння ламінація припресованою плівкою 25 мікрон (матова або глянцева);
 • фальцювання аркушів у згин в 4 рази;
 • добірка сфальцьованих аркушів;
 • прошивка на ниткошвейні машини;
 • термоперепліт;
 • тверда обкладинка;
 • палітурка на скобу;
 • палітурка на пружину;
 • 3-х стороння обрізка блоків;
 • тиснення фольгою;
 • висікання форматом А3;
 • фольгування.
HEIDELBERG StahlFolder KH 78/4KLLt

Фальцювальні машини, у тому числі комбінована фальцювальна машина «HEIDELBERG StahlFolder KH 78/4KLL», касетна «Multiefect». Фальцювальні машини є важливою ланкою при виготовленні такої поліграфічної продукції як буклети, журнали, книги. Якість сфальцьованої продукції впливає на якість подальших операцій. Відрізняються високою якістю і надійністю. Апарати Stahl оснащені пристроями для касетного і ножового фальцю, виведення зошитів, перфорації, різки і біговки.

SXB-430 и БНШ-6а

Нитко-швейні машини «SXB-430» і «БНШ-6а». Високошвидкісні машини видають високоякісну прошивку на великих швидкостях.

Polar 137

Одноножева різальна машина «Polar 137». Найточніша різальна машина в світі. Має ідеальний різ з відхиленням в 0,03 мм. Оснащена автоматичною системою проходження замовлень. Має базу замовлень, що при повторному використанні прискорить процес порізки.

QS 380 B

Трьох-ножова різальна машина «QS 380 B». Сучасна надшвидкісна машина має можливість різати до 40 видань в хвилину при ідеальному різі сторін з мінімальним відхиленням.

QuickBinder QB200F и Horizon BQ 460

«QuickBinder QB200F» і «Horizon BQ 460» високопродуктивні машини німецьких та японських виробників для виготовлення книг і журналів у «м'якій» палітурці. Кращі в своєму роді. Повністю автоматична система проходження зошитів і максимально якісне приклеювання корінця робить машини цієї лінії найбільш підходящими для виконання операцій.

Purlux LQD 8E

Вкладочно-швейно-різальна лінія для виготовлення газет, журналів, брошур, і зошитів «Purlux LQD 8E». Автоматизована система приводки, контроль порізки, ідеальний і безперервний потік проходження зошитів - все це може тільки сучасний верстат «Purlux LQD 8E».

Зараз на сайті 2519 людей з 101 міст
Messenger
Telegram
print@50kopeek.love
Связаться
Связаться
Messenger Viber Telephone Support
Close