You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Львів
Ua
100% Гарантія якості!
100% Гарантія якості!
Якість продукції та задоволеність Замовника наше основне завдання.
Готовність вже завтра!
Готовність вже завтра!
Практично все ми друкуємо за 1 ніч.
Термінова доставка!
Термінова доставка!
Щодня ми відправляємо поліграфію більш, ніж в 20 тисяч населених пунктів України!
Дизайн поліграфії!
Дизайн поліграфії!
Наші дизайнери справжні професіонали, що втілюють Ваше бачення в чудові, яскраві, що привертають увагу макети.
Замовлення через сайт 24/7!
Замовлення через сайт 24/7!
Ви завжди можете зробити Ваше замовлення онлайн або написати нам на пошту.
Ми Друкарня повного циклу!
Ми Друкарня повного циклу!
Дизайн, додрукарська підготовка, друк, післядрукарські процеси.
Великий виробничий комплекс!
Великий виробничий комплекс!
Офсетний друк. Широкоформатний друк. Цифровий друк. Сувенірна друк. Друк на пакетах. Зовнішня реклама.
Друкарня "50 копійок" є в кожному місті України
Ми запаковуєму готову продукцію в першокласну упаковку, для того щоб забеспечити надійну доставку від виробництва до наших клієнтів.

Ми всього лише друкарня №2

на поліграфічному ринку України. Тому ми докладаємо більше зусиль у всьому: друкуємо швидше, дешевше і краще за інших! Коли ви №2, ви докладаєте макимум зусиль! Ми ж докладаємо зусиль до біса багато. Коли ви не є першими, вам доводиться. Ми просто не можемо допустити низької якості продукції. Або високих цін. Або великих термінів виготовлення. Або нетворчих дизайнерів. Або байдужих менеджерів. Або чогось меншого, від Ваших очікувань. Очевидно, що речі, заради яких ми працюємо найсильніше, будуть для Вас просто приємними. І все чому? Тому що ми не відносимось до Вас як до чогось належного. Подумайте про це.

Ми з Вами

Друкарня"50 копійок"

— виробничий комплекс з численним парком додрукарського, друкарського і післядрукарського обладнання. Ми входимо в ТОП друкарень України. У критерії оцінки бралися парк наявного обладнання, асортимент, швидкість виробництва поліграфічної продукції та організація логістики.

В основі всіх наших дій і рішень лежить принцип поваги до наших Клієнтів. Застосування нових технологій комунікаціїї робить Друкарню "50 Копійок" максимально близькою до замовника, що в свою чергу прискорює процес обробки файлів, а отже, дозволяє в найкоротші терміни виготовляти поліграфічну продукцію. Друкарня "50 Копійок" знає, що кожне замовлення унікальне і важливе для наших Замовників.

Друкарня "50 копійок" має в своєму арсеналі величезний парк поліграфічного обладнання, що дозволяє друкувати клієнтам продукцію з різних сегментів поліграфічного виробництва: поліграфія, широкоформатная друк, друк на сувенірній продукції, виготовлення зовнішньої реклами, друк на паперових та поліетиленових пакетах, виготовлення та друк продукції для HoReCa, виконувать оригінальний друк, друк поліграфії на різноманітні свята.

Для задоволення потреб наших Клієнтів, ми постійно вдосконалюємо не тільки виробничі процеси, а й регулярно оновлюємо наш парк друкарських машин за напрямками: цифровий друк, широкоформатний друк, офсетний друк, сувенірна друк і трафаретний друк.

Ми намагаємося завжди задовільняти потреби наших клієнтів і щасливі, коли нам це вдається!

 

Що таке поліграфія у Львові та інших регіонах України і навіщо вона потрібна в бізнесі? Багато підприємців, через незнання або з метою економії фінансів, не використовують такий вид реклами, як поліграфія. Однак, як показує світова практика, друкована реклама має великий ефект віддачі вкладених коштів і володіє досить тривалим ефектом.

Чим вигідна поліграфія для вашої компанії?

Багато інформаційних та рекламних інструментів зараз виробляються на основі замовлення. Наша друкарня «50 копеек» не є тому виключенням. У нас ви можете замовити друк у Львові та інших містах України на вигідних умовах. Це можуть бути різні листівки, флаєра та буклети. Клієнт може використовувати вже розроблені напрямки створення друкованої продукції або замовляти індивідуальні форми товарів.

Поліграфія онлайн у Львові дає можливість створити різноманітні друковані вироби для будь-яких цілей. Листівки, постери, календарики, брошури, каталоги, плакати, які ми бачимо в супермаркетах, на зупинках громадського транспорту, на стендах - виробництво всього цього і не тільки, зможе забезпечити типографія у Львові.

Переваги замовлення друку в типографії

Вище перераховані вироби - це далеко не весь список того, що можна отримати, замовляючи друк в поліграфіі у Львові та інших містах України. Існують спеціальні технології, що дозволяють нанести зображення практично на будь-яку поверхню - на одяг, шкіру, скло, пластик, метал.

Замовляючи будь-яку з наших послуг, клієнт гарантовано отримає:

• низькі ціни і хороші знижки на великі тиражі;

• професійний дизайн і послуги з додрукарської підготовки;

• офсетний і цифровий оперативний друк;

• мінімальні терміни виготовлення рекламної поліграфії.

Як бачите, наша друкарня у Львові і інших містах України дає можливість втілити в життя будь-які ідеї щодо інформаційної та рекламної продукції. Щоб оформити замовлення у нас, вам достатньо зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним способом.

Зараз на сайті 2442 людей з 98 міст
Messenger
Telegram
print@50kopeek.love
Связаться
Связаться
Messenger Viber Telephone Support
Close